شرایط ارسال سفارش

شرایط ارسال کالا:

۱-ارسال رایگان به سراسر ایران (پرداخت آنلاین برای سفارشات بیشتر از 300 هزار تومان): زمان دریافت کالا بسته به محل خریدار بین ۳ تا ۶ روز کاری میباشد. چنانچه مایل هستید سفارش شما به روش خاصی یا در زمان مشخصی ارسال گردد، جزئیات مورد نظر خود را در قسمت توضیحات سفارش در زمان خرید، وارد نمایید.

۲-پست پیشتاز (برای خریدهای با مبلغ کمتر از 300 هزار تومان): هزینه این نوع ارسال مبلغ ثابت 20 هزارتومان برای تمامی سفارشات با مبلغ خرید کمتر از 300 هزار تومان است. زمان تقریبی تحویل سفارش، با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد، بین ۳ تا 6 روز کاری است. در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد. پس از تایید سفارش پیامکی حاوی لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد. از طریق این لینک، می‌توانید به راحتی مبلغ فاکتور را از طریق درگاه‌ بانکی پرداخت و خرید خود را تکمیل نمایید.

۳-تیپاکس اگر می خواهید سفارش شما بصورت اکسپرس ارسال شود: هزینه این نوع ارسال مبلغ ثابت 30 هزار تومان است. زمان تقریبی تحویل سفارش، با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد، بین ۳ تا 6 روز کاری است. در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق تیپاکس، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد. پس از تایید سفارش پیامکی حاوی لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد. از طریق این لینک، می‌توانید به راحتی مبلغ فاکتور را از طریق درگاه‌ بانکی پرداخت و خرید خود را تکمیل نمایید. (قبل از انتخاب این روش بررسی نمایید که محل دریافت مرسوله، شعبه تیپاکس داشته باشد در غیراینصورت چای نوبر از روش های دیگر برای ارسال مرسوله استفاده می کند)

۴-شرکت حمل و نقل ایران پیام: زمان تقریبی تحویل سفارش، با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد، بین 3 تا 6 روز کاری است. در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق شرکت ایران پیام، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد. پس از تایید سفارش پیامکی حاوی لینک پرداخت برای شما ارسال خواهد شد. از طریق این لینک، می‌توانید به راحتی مبلغ فاکتور را از طریق درگاه‌ بانکی پرداخت و خرید خود را تکمیل نماییید.
(قبل از انتخاب این روش بررسی نمایید که محل دریافت مرسوله، شعبه ایران پیام داشته باشد در غیراینصورت چای نوبر از روش های دیگر برای ارسال مرسوله استفاده می کند)

۵-باربری، یا ترمینال : زمان تقریبی تحویل سفارش توسط اتوبوس، با توجه به محدوده جغرافیایی مقصد، بین ۱ تا ۲ روز کاری خواهد بود. زمان تقریبی تحویل سفارش توسط باربری، با توجه به محدوده جغرافیایی مقصد، بین ۳ تا ۶ روز کاری خواهد بود. برای اطلاع دقیق ازنحوه استفاده از این سرویس، از طریق نرم افزارهای تلگرام و واتس اپ با شماره: 09013085493 و یا تماس با شماره تلفن: 01342757300 ارتباط برقرار کنید.

زمان پاسخگویی تلفنی: همه روز به غیر از جمعه ها و روزهای تعطیل از ساعت: 8:00 الی 18:00برای اطلاع دقیق ازنحوه استفاده از این سرویس، از طریق نرم افزارهای تلگرام و واتس اپ با شماره: 09013085493 یا تماس با شماره تلفن: 4209-013 ارتباط برقرار کنید.

Open chat
کمک نیاز دارید؟
سلام
چطور می‌تونم راهنماییتون کنم؟