حریم خصوصی

1-فروشگاه اینترنتی چای نوبر متعهداست ازحریم شخصی کاربران محافظت کرده و به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آنها محافظت کند.
2- تمامی محتوای موجود در سایت نتیجه هزینه و تلاش مجموعه کشت وصنعت چای نوبر می باشد لذا تمامی محتوای سایت جزئی از اموال این مجموعه محسوب شده و هرگونه استفاده و نشر محتوای سایت اعم از متن ،عکس ها،مقالات،ویدئوکلیپ هاو... بدون کسب مجوز کتبی از این شرکت ممنوع می باشد و حق پیگرد قانونی را برای چای نوبرمحفوظ می دارد.
3- کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از قسمت های مختلف سایت اعم از لیست محصولات، مشخصات فنی کالا، قیمت کالا ،و هر گونه استفاده از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج داده نیستند و کلیه این حقوق به طور کامل برای چای نوبر محفوظ است.
4- فروشگاه اینترنتی چای نوبر برای انجام اموری مانند خرید، ثبت نظر ویا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مناسب را به کاربران ارائه دهد. به این دلیل که کلیه فعالیت‌های چای نوبر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌گیرد برای خرید ازسایت و ارسال آن به مشتری، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن ، ایمیل و... مورد نیاز است.
5- تمامی مکاتبات از طریق ادرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت نموده است صورت می گیرد.
امنیت در خرید، اطمینان به فروشگاه اینترنتی چای نوبروعرضه محصولات با کیفیت چای ایرانی از اهداف بنیان گذاران مجتمع کشت و صنعت چای نوبر می باشد.
Open chat
کمک نیاز دارید؟
سلام
چطور می‌تونم راهنماییتون کنم؟